Powrót Główna

Przewodnicy turystyczni

Chcesz bliżej poznać miasto, ale mapa i informator nie wystarczają? Jesteś głodny ciekawostek, tajemnic i intrygujących opowieści, a do tego chcesz zrozumieć wizję Floating Garden 2050?

Poniżej lista przewodników oprowadzających po Szczecinie.

 

Nazwisko, ImięEmailTelefonJęzyki
Abelite Robertnaszatv@onet.pl791 965 765polski
Bartyska Małgorzatagosiagem@gmail.com696 231 198polski
Basista Andrzej510 909 070polski, niemiecki, angielski
Bielenis Hannah.bielenis@wp.pl691 830 732polski, niemiecki
Bynowski Bartoszbartosz@bynowski.eu603 963 699polski
Dobromilski Maciejmaciej@dobromil.eu509 785 171polski, niemiecki, angielski, rosyjski
Dobryłko Ksenia601 888 159polski
Duda Małgorzataprzewodnik@dudowie.pl501 438 328polski
Duda Tomaszprzewodnik@dudowie.pl509 246 575polski
Durkiewicz-Jóźwik Marikamarika-durkiewicz@wp.pl502 846 703[ angielski
Ejsmond Małgorzatagosiaejsmont@o2.pl604 886 599polski, angielski
Fabrycy Ewaewafabrycy@tlen.pl607 617 407polski, niemiecki
Fader Agnieszkainfo@poznaj.szczecin.pl607 211 500polski, niemiecki, angielski
Fleszer Anitaanita.fleszer@gmail.com697 208 215polski, niemiecki, angielski, francuski
Gajkowski Dawid Michałd.gajkowski@wp.pl503 383 032polski
Góralska Hannah.goralska@wp.pl602 773 155polski, rosyjski
Gregorczyk Marcinmgregorczyk@poczta.onet.pl600-806-459polski
Hanusz Magdalenamagdahanusz@tlen.pl507 953 895polski, niemiecki
Hrynyk Romanguide73@wp.pl692 290 005polski, niemiecki, rosyjski
Jakym Bogdanbogdan.jakym@pommern-tour.pl607 451 286polski, niemiecki
Jarocha Dorotad.jarocha@wp.pl504 044 947polski
Kopycińska Ludmiłal.kopycinska@poczta.fm605 885 576polski, angielski, rosyjski
Kowgier Michałmichalkowgier07@gmail.com887 066 172polski
Leśnik Tadeuszjtlesnik@poczta.onet.pl603 119 087polski, niemiecki
Lewandowska Małgorzatazmlewandowska@gmail.com501 566 155polski
Machnik Justynaprzewodnikszczecin@gmail.com509 268 808polski
Maciejewska Małgorzatamalgorzata.maciejewska@zut.edu.pl600 721 450polski, rosyjski
Michalak Agnieszkaaagam@wp.pl601 560 370polski
Mieczkowska Elżbietaguideservice.mieczkowska1@gmail.com695 586 824polski, angielski, szwedzki
Miernik Elżbietakochamcieszczecin@gmail.com535 799 563polski, angielski
Nowakowska Iwonanowakowska_iwona76@wp.pl503 399 176polski
Ostrowski Piotrpiostrowski@o2.pl604 079 207polski, angielski
Pajewska-Patyna Mirosławamirkapatyna@wp.pl609 248 592polski, niemiecki
Pilip Stanisławpilstan@wp.pl601 707 560polski, niemiecki, rosyjski
Polina Wierzchowiecpolina.wierzchowiec@op.pl+48 692 434 454polski, rosyjski
Przytuła Annaannatours@odratravel.pl601 584 410polski, niemiecki, angielski
Rafiński Mirosławglobus7@go2.pl501 745 029polski, angielski
Ryba Weronikarybawer@onet.pl604 818 850polski
Socha Rafałrsocha@interia.pl603 051 268polski, niemiecki
Trojan Józefmirekt11@wp.pl509 740 289polski, rosyjski, ukraiński
Urbanowicz Annauwielbiamszczecin@gmail.com731 000 820polski, angielski
Uszyńska Annaalpinka@wp.pl732028802polski
Wachnik Joannajwachnik@gazeta.pl883 556 883polski
Walczyk Hannahwalczyk@vp.pl501 104 036polski, niemiecki, angielski
Wałek Agnieszka508 439 015polski, niemiecki
Wieczorek Tomasztomasz.wieczorek@wp.pl606 386 599polski
Wilczewska Anna annawilczewska@interia.pl609 113 979polski, niemiecki
Wilk Magdalenamagda.wilk@interia.eu602 247 196polski, angielski
Zielińska Stanisława506 012 892polski, niemiecki
Ziółkowska Melania501 762 727polski, niemiecki
Zmysłowska Małgorzatamzmyslowska@csv.pl606 418 637polski, niemiecki