Powrót Główna

Mariny

NorthEast Marina Szczecin

Nowoczesna marina w sercu Szczecina - NorthEast Marina Szczecin N53º25.650' E14º34.200' Otwarta w 2015 roku NorthEast Marina jest położona w samym centrum Szczecina, na dwóch wyspach Łasztowni i Grodzkiej. Z mariny rozciąga się widok na przepiękne Wały Chrobrego. Usytuowanie w centrum miasta nie wyklucza bliskości natury, gdyż zewsząd jest otoczona obszarem Natura 2000. Marina oferuje 49 miejsc rezydenckich i 25 miejsc dla jachtów odwiedzających.

Marina Squash & Fitness Club

Klub zlokalizowany jest bezpośrednio nad rzeką Regalicą. Można tu wynająć kajaki Rospuda490. Oprócz tego klub oferuje: 3 korty squash, siłownię wyposażoną w sprzęt Kettler, ping-pong i korty tenisowe. W ogrodzie można urzadzić grilla lub ognisko.

Jacht Klub HOM

Jacht Klub HOM powstał w 2003r, zrzeszając instruktorów i członków związanych wcześniej z Harcerskim Ośrodkiem Morskim w Szczecinie, będąc członkiem Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego oraz Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Działalność Klubu nastawiona jest na edukację dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie sportów wodnych. Założenia powyższe realizowane są poprzez organizowanie szkoleń żeglarskich i motorowodnych, kursów SRC i astronawigacji. Organizujemy również rejsy

Yacht Klub Polski

Yacht Klub Polski w Szczecinie jest członkiem Związku Yacht Klubów Polski, obejmującego swoją działalnością obszar całej Polski. Związek kontynuuje tradycje Yacht Klubu Polskiego, powołanego w Warszawie w 1924 roku na podstawie Dekretu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Bandera, proporzec, godło Yacht Klubu Polskiego w Szczecinie zostały zarejestrowane i ogłoszone w Lloyd’s Register of Yachts oraz Polskim Związku Żeglarskim.