Powrót Główna

Mariny

NorthEast Marina Szczecin

Nowoczesna marina w sercu Szczecina - NorthEast Marina Szczecin N53º25.650' E14º34.200' otwarta w 2015 roku jest położona w samym centrum Szczecina, na dwóch wyspach Łasztowni i Grodzkiej. Z mariny rozciąga się widok na przepiękne Wały Chrobrego. Usytuowanie w centrum miasta nie wyklucza bliskości natury, gdyż zewsząd jest otoczona obszarem Natura 2000. Marina oferuje 49 miejsc rezydenckich i 25 miejsc dla jachtów odwiedzających.

Yacht Klub Polski

Yacht Klub Polski w Szczecinie jest członkiem Związku Yacht Klubów Polski, obejmującego swoją działalnością obszar całej Polski, Europy i świata. Związek kontynuuje tradycje Yacht Klubu Polski, powołanego w Warszawie w 1924 roku na podstawie Dekretu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Bandera, proporzec, godło Yacht Klubu Polskiego w Szczecinie zostały zarejestrowane i ogłoszone w Lloyd’s Register of Yachts oraz Polskim Związku Żeglarskim.

Jacht Klub AZS

Jacht Klub AZS usytuowany jest w południowej części Jeziora Dąbie. Port osłonięty od fali i wiatru, stwarza komfortowe warunki dla postoju jachtów. Na piętrze budynku klubowego znajduje się TAWERNA, a tam wszystko, co jest potrzebne do uzupełnienia kalorii i pragnienia. Na miejscu jest zakład żaglomistrzowski i warsztat szkutniczy. Wyprawa z Klubu do miasta jest bardzo łatwa. Korzystamy z komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się niedaleko bramy wjazdowej.  

Baltic Marina

Baltic Marina to niewielka przystań, mogąca przyjąć do 20 łodzi motorowych i jachtów. W cenie biletu można dowolnie korzystać z elektryczności, wody, prysznica, toalet, grilla oraz patio. Przystań jest usytuowana tuż przy Wałach Chrobrego, a w pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych pubów i restauracji. Marina oferuje możliwość wypożyczenia w przystępnej cenie roweru, quada, kajaka, nart wodnych, deski wakeboardowej oraz tuby (dmuchane zabawki wodne).